About Me

INSCRIPCIÓNS NADAL´S CUP

1.- Nome do Barco: TESTAMATTA
- Capitán: Juan Deben (Japiño)
- Tripulante: Alejandro Toledo ( Chino)
- Grumete: Jacobito García

2.- Nome do Barco: MACIEL´S FAMILY
- Capitán: Castor Maciel
- Tripulantes: Rocío Maciel,/.....

3.-Nome do Barco: LARITA
- Capitana: Loli Camba
- Comandante: Andrea Cores
- Estratega: Marta Domínguez

4.- Nome da embarcación: PELONIO
- Patrón Mayor: Juan José Duran (Veneno)
- Topo: Agustín Costas
- Doncella: Gypsy Rivas

5.- Nome do Bote: XAMÓN-XAMÓN
- Capitán: Ero Pons (Erito)
- Trimer de Trinqueta: Pablo Guerrero
- Aguador: Guillermito Rodríguez

6.- Nome do Barco: ANSIOSO
- Capitán: Bruno Gago( Nekes)
- Contramaestre: Esteban Gañete (Estiwi)
- Grumete: Miguel Millán

7.- Nome do Barco: BOCATRUCHI
- Capitana: Marga Cameselle
- Centrocampista: Antonino García
- Delantero: Iago García.

8.- Nome do Barco: BUEU FOREVER
- Patrón: Pepe Lis
-Medio: ????
-Proa: ????

9.- Nome do Barco: RAMALLOSA SPIRIT
- Patrón: Alberto García
- Táctica: Ana García
- Proa: María Nuñez

10.- Nome do Barco: NORDIC 470 TEAM
- Helm: Rosa Linqvist
- Medium:Therese Antman
-Bow: Kajsa Sundklev

11.- Nome do Barco: TICTANIC
- Capitán: Roberto Carlos Barreiro Salcido
- Meteorólogo/ Estratega: Ignacio Fernández Álvarez
- Grumete: Brais Acevedo Pereira

12.- Nome do Barco: LA SEÑORITA MONROE
- Patrón: Bernardo Paz (Bernar)
- Armador: Gerardo Prego (Gerar)
- Topo: Miguel Rodriguez

13.- Nome do Barco: TORO BROTHERS
- Capitana: Sofía Toro
- Trimer: Jano Toro (Tocho)
- Vigía: Jorge Barcia

14.- Nome do Barco: LIMA CHARLY GTI
- Capitán: Ramón Calviño
- Oficial de Primeira: Roberto Bermúdez de Castro
- Tripulante: Esteban Martínez de la Colina

15.- Nome do Barco: ¿JASTAS PISTA?
- Escoba: Cesar Conde
- Jackestoy: Iago Lopez (Jayo)
- Pastor:???

16.- Nome do Barco: ALF
- Capitán: Alejandro Rodríguez
- Oficial de Primeira: Víctor Fernández
- Tripulante: Alfonso Fernández Vidal

17.- Nome do barco: MI MAAAA !!!
- Capitán de Fragata: Roy Alonso
- Oficial de Arsenal: Lara Cacabelos
- Grumete:???

18.- Nome do Barco: ARROAS
- Capitán: Rodrigo Patiño
- Tripulante: Juan Maquieira
- Grumete:????

19.- Nome do Barco: SANCHENCHO TIN 1
- Capitán: Miguel Lorenzo ( Apu)
- Tripulante: Miriam González
- Grumete: Brandon González

20.- Nome do Barco: SANCHENCHO TIN 2
- Capitán: Alejandro Leiro
- Tripulante: Manuel Alejandro Pérez (PEPI)
- Grumete: Eduardo Pena

21.- Nome do Barco: CANIDO TIN 1
- Capitán de Corneta: Manuel Millán
- Oficial de Primeira: Alberto Basadre
- Oficial de Cocina: Luis Chamorro

22.- Nome do Barco: GEROMAS
- Capitán: Joaquín Miñones (PIKIN)
- Topo: Nicolás Miñones
- Estratega: Federico Patti ( FEDE)

23.- Nome do Barco: O XATE DE MAMAR
- Capitán de Corneta: Julio Fernández
- Capitán de abastecimientos: Isaac Abal (er Peines)
- Trimer de Sotamura: Calixto Abalo

24.- Nome do Barco: TUYPAN
- Amasador: Marquitus Pérez
- Trimer de horno: Dani Méndez
- Repartidora: Anita Muñoz

25.- Nome do Barco:???
- Capitán de Navio: Carlos Paz
- Cordelero: Xurxo
- Grumete:??

26.- Nome do Barco: ÑAPAS TEAM
- Capitán: Jaime García
- Trimer: Fran Calvo
- Grumete:

27.- Nome do Barco: ??
- Capitán: Papo Martínez.
- Vigia de Cornamusa: Fernando Miguez
- Grumete: Pablo Barcia

28.- Nome da Chalupa: Sharkdiña Team
- Capitan de corveta: Eduardo Reguera
- Peso: Luis Bugallo
- Topo: Miguel Gomez